Biznesplan franczyza

Obecnie konto bankowe można otworzyć przez internet. Łatwo i szybko, bez wychodzenia z domu. Tak najlepsze banki wychodzą naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Dbają także o ich bezpieczeństwo. Sprawdź, czym charakteryzuje się osobiste konto w Nest Banku oraz jak można je założyć w kilku prostych krokach.

Okrągłe 0 zł

W przeciwieństwie do innych banków, Nest oferuje produkt całkowicie i bezwarunkowo darmowy. Klient nie zapłaci prowizji za prowadzenie rachunku, za wydanie i korzystanie z karty płatniczej, za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą, ani za korzystanie z wpłatomatów Euronetu.

To wyjątkowo opłacalna perspektywa, szczególnie dla osób, które nie chcą za każdym razem martwić się, czy akurat mieli w tym miesiącu określony wpływ, czy użyli karty płatniczej wymaganą liczbę razy. Jeśli nie dotrzyma się określonych warunków, będzie trzeba zapłacić prowizję. Większość kont bankowych jest więc darmowa jedynie z nazwy. Inaczej w przypadku Nest konta, które w bez względu na wszystko kosztuje użytkownika okrągłe 0 zł.

Jak założyć konto bankowe przez internet w Nest Banku?

Po pierwsze należy oczywiście wejść na stronę banku. Tam znajduje się stosowny wniosek. Jego wypełnienie zajmuje dosłownie kilka chwil. Wystarczy podać podstawowe dane osobowe. Po sprawdzeniu, czy wpisane informacje są poprawne i ewentualnym skorygowaniu literówek, zatwierdza się formularz online.

Zobacz również  Brakuje Ci gotówki, a potrzebujesz jej natychmiast? Poznaj zalety kredytu konsumenckiego

Istnieją 4 sposoby potwierdzenia tożsamości, tak aby każdy mógł wybrać ten, który najbardziej mu odpowiada. Można wysłać przelew z konta, które posiada się już w innym banku. To bardzo wygodna opcja. Ci, którzy jeszcze nie posiadają żadnego rachunku osobistego, niestety nie mogą z niej skorzystać. Siłą rzeczy.

Pozostają im do wyboru jeszcze 3 możliwości. Mogą przeprowadzić rozmowę online z pracownikiem banku. Taka konsultacja, to przy okazji wyśmienita okazja, aby dopytać o szczegóły dotyczące obsługi Nest konta bankowego – załóż nest konto bankowe przez internet.

Kolejnym rozwiązaniem, które nie wymaga wychodzenia z domu jest zamówienie kuriera. Przywiezie on stosowne dokumenty i dopilnuje złożenia podpisów przez Klienta w wymaganych miejscach. Przy tym porówna dane wprowadzone do systemu z aktualnym dokumentem tożsamości. Może to być dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy. Wybór jest dowolny.

Ostatnią opcją jest osobiste odwiedzenie placówki bankowej. Wymaga ona już opuszczenia domowego zacisza, jednak również daje doskonałą możliwość dopytania o ofertę banku. To świetna okazja, aby osobiście skontrolować wysokie standardy obsługi Klienta.

Komfort i bezpieczeństwo

To wszystko sprawia, że założenie konta bankowego przez internet w Nest Banku jest wyjątkowo łatwe i bezstresowe. Niemal natychmiast można cieszyć się z dostępu do nowoczesnego systemu i szerokich możliwości, które daje bankowość internetowa. Dodatkowo na nowych Klientów czekają wyjątkowo atrakcyjne oferty, takie jak lokata czy konto oszczędnościowe o odpowiednio powiększonym, bonusowym oprocentowaniu.

Załóż Nest konto bankowe przez internet w kilku prostych krokach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *