Każdy pracownik działu HR doskonale wie, jak złożonym i trudnym zadaniem jest zarządzanie kapitałem ludzkim. Efektywność jego działań wpływa na funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa. Warto pamiętać, że usprawnienie procesów i ich stabilizacja przyczyniają się do rozwoju organizacji i jej konkurencyjności na rynku. Wśród rozwiązań, które wspierają prawidłowe działania firmy są systemy HR. Sprawdź, dlaczego warto zdecydować się na oprogramowanie w chmurze.

 

Korzyści z wdrożenia oprogramowania HR

Wdrożenie systemu HR w przedsiębiorstwie wiąże się z wieloma korzyściami, które odczują nie tylko kierownicy organizacji, ale także sami pracownicy. Poznaj najważniejsze z nich.

 

Pełna ochrona danych pracowników i kandydatów

Ponieważ ochrona danych osobowych w obecnych czasach to jeden z najważniejszych wymogów Unii Europejskiej, przedsiębiorstwa kładą duży nacisk na przestrzeganie dynamicznie zmieniających się przepisów. Firmy są zobligowane do działania zgodnie z prawem i muszą błyskawicznie dostosowywać się do regulacji. Decydując się na wprowadzenie systemu HR wszystkie dane pracowników są o wiele bardziej bezpieczne. Ponieważ rozwiązania cyfrowe są aktualizowane na bieżąco, przedsiębiorstwo uzyskuje gwarancję działania zgodnego z prawem.

 

Elastyczność pracy w każdym miejscu na ziemi

Jedną z głównych zalet systemów HR jest ich elastyczność. Oprogramowanie daje możliwość załatwiania pilnych spraw pracowniczych bez konieczności pojawiania się w biurze. Pracownik może więc wygodnie pracować w trybie home office z każdego miejsca na ziemi i zarządzać samodzielnie czasem pracy, jeśli tylko ma dostęp do Internetu.

Zobacz również  Jak utylizować sprzęt elektroniczny?

 

Sprawna kontrola czasu pracy

Cyfrowy system HR umożliwia sprawowanie kontroli nad czasem pracy pracowników, m.in. układanie ich grafików, wypłacanie dodatkowych należności za nadgodziny, uwzględnianie potrzeb pracowników, którzy opiekują się dziećmi lub specjalistów z niepełnosprawnościami. Dzięki wysokiej jakości oprogramowaniu pracownicy działu HR Payroll mogą szybciej i sprawniej wykonywać swoje obowiązki.

 

Dokładne wyliczanie roboczogodzin

Systemy HR https://teta.unit4.com/pl/blog/4-najwazniejsze-cechy-nowoczesnego-systemu-hr są zautomatyzowane i niezwykle dokładne. Błyskawicznie wyliczają roboczogodziny i wypłaty dla zatrudnionych pracowników. Cyfrowy program daje możliwość wysyłania pasków płacowych na konta e-mail specjalistów. Ponadto pracownicy posiadają dostęp do informacji odnośnie do sposobów płatności.

 

System HR Teta AIR – postaw na oprogramowanie najwyższej jakości

Jeżeli poszukujesz automatycznego, bezpiecznego, intuicyjnego i regularnie aktualizowanego systemu HR, wybierz oprogramowanie chmurowe proponowane Teta AIR, stworzone przez firmę Unit4. Rozwiązanie cyfrowe doskonale sprawdzi się w przedsiębiorstwach w niemal każdej branży – ten nowoczesny system do zarządzania zasobami ludzkimi wyposażony jest w wiele różnorodnych modułów.

 

Odpowiedni system Teta dla HR usprawni pracę w każdym dziale, wzmacniając organizację od wewnątrz. Sprawdź, jakie korzyści przynosi Teta Air od Unit4 i wybierz rozwiązanie, które zauważalnie wpłynie na pozycję Twojej firmy na rynku.

System HR – czy warto się na niego zdecydować?
Tagged on:     

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *